Kazım Yılmaz Görevi Bıraktı

Başlatan yilmazselcuk55, 20 Haziran 2012, 11:02:19

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

bu süreçten inşallah sağlam çıkarız sıkıntı büyük ALLAH yardımcımız olsun.

maviay55

21 Haziran 2012, 20:21:02 #166 Son düzenlenme: 21 Haziran 2012, 20:50:04 maviay55
tamam adaylığını açıkladın reklamını yaptın Tokatlıoğlu..şimdi dağılabilirsin  :x((

ey gidi kimlere kaldık be Samsun spor ne zamandan beri ayrı yazılıyor TDK yeni mi çıkarttı bu durumu?

Kazım Yılmaz inşallah düzenlenen yürüyüşle birlikte kararından vazgeçer yoksa durum daha da vahime gidiyor. Madem bu derece kıymetli ve para kazandıracak projelerin vardı da seninde içinde bulunduğunuz yönetimde neden uygulamadınız demezler mi adama

HoliganSamSunLu

pazartesi günü gerçekleşecek yürüyüz kazım başkanında kararını netleştirecektir diye düşünüyorum  samsun titremeli ve kendine gelmeli

engin55

Merzifon Samsunsporlular Derneği

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYRULUR !...

Merzifon Samsunsporlular Derneği olarak yaşanan son olayları sadece kendi fikirlerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Samsunspor tarihi bir fırsatı kaçırmak üzere neden mi ? Hasbi Menteşoğlun'dan sonra ilk kez çıkarsız yürekli ve harbi Samsunlu bir başkanı kaybediyoruz.Yine emir alan çıkarı için yaşayan ,takımı zor günde satacak tipler başa gelecek Trabzon zihniyeti takımı ele geçirecek.Tam yönetim taraftar şehir bütünleşti derken oynanan oyunların farkındayız. İstanbul ve Ankara yalakası yönetim istemiyoruz... Başkan Kazım Yılmaz diyor ki iş adamları ve siyasiler beni yalnız bıraktı olsun onlar üç beş kişi.. binlerce taraftar yanında yalnız değilsin, başta sen ol tribünde biz .Öl de ölmezsek şerefsiziz..

MERZİFON SAMSUNSPORLULAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

http://www.facebook.com/SamsunSK

mimar55

Çölde insan yanliz kalirsa basinda akbabalar ucusur misali. Bakalim baska akbabalar taniyalim iyidir aday olmalari
Sunuda soylemeden yapamayacam ulan zaten kazim yilmaz yanliz kaldigindan birakiyor madem amacin samsunspora sahip cikmak baskana neden sahip cikmadin demezler mi adama  :kafa:

amasra

Ben Kazım yılmaz değilim. Ben işadamıyım. Zengin değilim. Projelerimle adayım

( Bu sitede de zengin olmayan ama iş samsunspor olunca canını dişine takanlar var bence maraton başkan adaylığını acıklasın kongrede destek olalım..

binikalamadım

ah be Kazım Başkan tokatçıların eline bıraktın bizi...

adam daha başkanı olmak istediği kulübün adını bile bilmiyor...

5trawberry

Kurulda yeterli çoğunluk sağlandı mı? Bilgisi olan var mı? Umarım kimse gitmemiştir.

cembaba

"Milletler, topla tüfekle, zırhlı ile ordularla, tayyarelerle yıkılmaz. Ancak aralarındaki rabıtalar çözülerek herkes kendi başının derdine, kendi menfaatini temin etme kaygısına düştüğü zaman yıkılır..."

Mehmet Akif Ersoy

----
Şu söz aslında savaş ve milletimizle ilgili. Fakat bugün içinde bulunduğumuz durumla o kadar alakalı ki. Bizi kendi içimizde bölmeye kalktılar. Sen şu gruptansın, sen bu gruptansın. Tek grubumuz büyüdü. Stada hakim oldu. Bu sefer bir yanlış bulamadılar. Küfür cezası uyguladılar. Polisleri üzerimize saldılar. Yapamadılar yıllarca, yıkamadılar. İ.U bıraktıktan sonra kulübü ele geçirmeye çalıştılar. O da yetmedi. Yine Samsunlu ve bu şehrin öz çocuğu olan bir insanı, TARAFTAR ARKASINDA ve DESTEKLİYOR diye yalnızlaştırdılar. Kulübü kullanamayacaklarını anlayanlar şikayet üstüne şikayet yağdırdılar. Artık hastalığından dem vuran başkan, herkesi şok edecek açıklamaları yaptı.

Bize söz vermişti KAZIM YILMAZ. "Bu takım düşse de ben buradayım" diye. Bu sözü tutmalısın başkan. Kendi menfaatini düşünerek, herkesin kendi başının çaresine baktığı bu şehir burası. Sen öyle olma, DİK DUR ve EĞİLME.

Bu taraftar yine sokaklarda olacak. Yine takımının sahipsiz olmadığını gösterecek. Biz yine buradayız. Her zaman takımımızın ve şehrimizin savunucusu olacağız... Bu şehir hiç bir zaman Trabzonlu ve Rizeli iş adamlarının sayesinde ayakta kalmayacak...

samuray

büyük taraftar yürüyüşü sonrasında sağlanacak büyük destegi arkasında issederse belki yeniden adaylığını açıklayabilir iyimser mi düşünüyorum ?

Forvetim

kazım başkanın bu hamlesi bir manevra olabilir mi, önce adaylıktan çekildiğini açıklayıp ortamı tartmak kimlerin ne pozisyon alacağını görmek vs.

ahmetsefa55

olabilir.
belki de yanında ki köstebeğin kim olduğunu görmek istedi.
tokatlıoğlu çıktı aday oldu.
metrodan desteklendıgını ıma ettı.

kazım baskan böyle zekice bir adım atmış olabilir mi ?
etrafındaki abilerimiz devreye girdiyse olabilir.

beşnumara

Alıntı yapılan: muhalif - 24 Haziran 2012, 17:14:10
olabilir.
belki de yanında ki köstebeğin kim olduğunu görmek istedi.
tokatlıoğlu çıktı aday oldu.
metrodan desteklendıgını ıma ettı.

kazım baskan böyle zekice bir adım atmış olabilir mi ?
etrafındaki abilerimiz devreye girdiyse olabilir.
Kazım başkan böyle düşüneceğiniz zannetmiyorum da etrafındaki abilerimiz ayıktırmış olabilir :) hee düşündüyse o zaman biz ters köşe olduk tanıyamadık başkanı ;)
Benm şahsi düşüncem kazım başkan dönecektir ve daha sağlam dönecektir.

cembaba

Yanına da harbi içimizden birilerini alarak dönse iyi olur. Galip Asal gibi biri yönetimde olmayı sonuna kadar hak ediyor mesela. Yönetimini sağlam oluştursun. Taraftar zaten arkasında, zaten 5-6 transfere ihtiyacımız var. Sağlam oyuncuları monte ettik mi olay tamam. Yine kafaya oynarız. Yeter ki teşkilatı baştan doğru yapsın.

beşnumara

İyi de birader sen şimdi neden isim verdin neden X demedin de Galip Asal dedin kimin adamısın :) :-*