STSL 2011-2012 / 28.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Bursaspor

Başlatan berusa55, 18 Şubat 2012, 16:09:11

« önceki - sonraki »

vanlioglu

arma sağolsun.

ne zaman nerede olursan ol her zaman seninle bu beden.

samuray

bu futbolun neyini yazacamki bursa oynadı samsun seyretti yazıklar olsun ya bu kadar mı ruhsuz oynar bi takım sanki biz değilde bursa ya 3 puan bizden çok lazımmış gibi oynadı malesef zenke çaprazdan kaleye vuruyorsun iki adın yanında gekas var pas ve
ersene ayıboğan sen anca bankasyaa oynasın sezon bitmeden bitmez ama işimiz muciizelere kaldı artık geçmiş olsun hepimize :( :( :( :(

engin55

saim55

Kime kızayım bilemiyorum. Ama büyük suç, bütün iyi niyetine rağmen, yönetimin. En geç devre arası Petko'nun gitmesi lazımdı. Bütün bunlar onun eseri.

Kadir ÇELEBİ

25 Şubat 2012, 20:02:25 #409 Son düzenlenme: 25 Şubat 2012, 20:06:44 Kadir ÇELEBÝ
yazıp yazıp siliyorum tıpkı maç öncesinde olduğu gibi senden çok korktuk ağlattın hayellerimizi kırdın inandık vaz geçmedik yaşım 30 bundan sonrada mezara gidersin benimle gerisi faso fiso..

mehmet yılmaz

Sezonun en kötü oyunlarından birini oynadık. Mesut Hoca'nın Zenke tercihi ve ısrarı çok yanlıştı. Zenke'yi kazanmak için maçı kaybettik, üstelik Zenke'nin kazanılacak bir tarafı da kalmamış. 90 dakika boyunca doğru düzgün şutumuz yoktu. Bu gibi maçları bu şekilde oynarsak birşey yapmamız mümkün değil, Adem ve Gekas dışında yüreğini koyan yoktu. Artık son şansımız Antalya'da kazanmak..

buonanotte

Kronos

ertuğrul sağlam hiç yerıne oturmadı dakka 88 2-0 hala kendını yırttı saha kenarında..
KARSINDAKI TAKIM KUME DUSMUS BI YERINE OTUR YA... BU MU ADAMLIK!!!

Jnr.Serkan

25 Şubat 2012, 20:24:07 #413 Son düzenlenme: 25 Şubat 2012, 20:30:08 Jnr.Serkan
Alıntı yapılan: Kronos - 25 Şubat 2012, 20:21:48
ertuğrul sağlam hiç yerıne oturmadı dakka 88 2-0 hala kendını yırttı saha kenarında..

Sen çıkıp aslanlar gibi oynıcaksın feneri esesi yendiğin gibi çatır çatır oynayıp eze eze yeneceksin.Ertuğrula ona buna laf atmaya ne gerek var.İş başka dostluk başka şu ayrımı yapın artık...Ayrıca maç içinde çok sefer klübeye baktım hep klübede oturdu yerinden kalkmadı.

ahmetsefa55

bu adam provakatör.
ertugrul hoca klubeden cıkmadı 90 dakıka.
hatta spıker bıle soyledı yardımcı antrenor yonetıyo takımı dıye.
gollere de sadece alkısla tepkı verdı.
banlanmasını talep edıyorum bu provakatörün.

SametYılmaz55

Bursaspor 1-0 yaptığında Ertuğrul Sağlam'ın yüzüne bak önce.o zaman görürsün adamın hasını

Turuncu

25 Şubat 2012, 20:32:41 #416 Son düzenlenme: 25 Şubat 2012, 20:38:12 Turuncu
Ertuğrul sağlam 90dk oturdu . Ayakta olan mutlu hocaydı.

mehmet yılmaz

25 Şubat 2012, 20:37:32 #417 Son düzenlenme: 25 Şubat 2012, 20:43:17 samsuni

Ayakta duran Mutlu hoca idi. Ertuğrul Sağlam kulübeden bile çıkmadı, gollere sevinmedi, galibiyeti kutlamak isteyen takımını içeri soktu. Ama sonuçta kaşının üstünde gözü var, devam sallamaya...

aaa55

Hala hırsım geçmedi arkadaş, ne kadar tutuktu takım. Gerçi bence pek takım da değiliz.... :(

twitter

Hal ve hareketlerine sallarsında bir de maçı satmadı diye sövenler vardı hatta abartıp eşine bile laf eden.

Bu kadar mı düştük hadi terbiyeyi geçtim biz alicengiz oyunuyla ligde kalacak bir takımmıyız.