KOREOGRAFİ-5 (fb 02.02.2012) Ele İnat SAMSUNSPOR

Başlatan edmontdante, 21 Ocak 2012, 20:20:23

« önceki - sonraki »

Forvetim

Madden Manen emek veren hizmet eden herkesten Allah razı olsun. Bu birlik beraberliğimiz her daim güçlenerek sürsün inşallah.

Serkan

Gekas'mı yazsak bir daki maçda:D

emrullah

vallahi yorumları okuyunca gözlerim doldu Abilerim kardeşlerim ALLAH hepinizden razı olsun  :kanka:

feveran

Ahmeti

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Şubat 2012, 12:15:02
Gekas'mı yazsak bir daki maçda:D

Serkan Gegas'a özel bir pankart yaptırsak süper olur

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 02 Şubat 2012, 21:24:01
Koreografi yaptığımız maçlarda ilk galibiyetimizi aldık.emeği geçen geçmeyen herkesin yüreğine sağlık >l< >l<
böyle daha güzel

Cheregi

Muhteşem oldu, emeği geçen herkesin eline koluna buz tutan ayaklarına sağlık.

Elbette maç skoru önceden bilinemeyeceği için yapılması söz konusu değil ama koreografide "arkayı Fenerleyelim" yazsa ve Gekas 4. yü çaksaydı efsane olurdu  :D

minci

İşte Samsunsporumuzun ve samsunspor.biz'in bir şehrin tanıtımında ve gündemde kalmasında ne kadar önemli rol oynadıklarının bir göstergesi. Acaba bu tanıtımı ve böylesi gündeme oturmayı  başka hangi güç sağlayabilir. Yada bunu parayla sağlayabilirmisiniz?  İşte şehrimizi yönetenlerin, siyasilerin ve tüm şehrimizde yaşayanların görmesi gereken bu bence. Teşekkürler Samsunspor, teşekkürler samsunspor.biz, teşekkürler böylesi güzel bir çalışmayı organize edenler ve uygulayanlar. Her nekadar tanıma onuruna erişemesemde teşekkürler sevgili kardeşim Av. Teoman Taş. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. İyiki varsınız.

burakbas

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN !

fındık

brigand

Lig Tv yayınında anonsçu İstiklal Marşı'mız demesiyle beraber kartonların kalkış anı tarif edilemez derecede güzel. Lig Tv yayınlarından hd görüntüler elde edebiliriz.

cembaba

Engin ağabey nasıl çizdin kafanda şunu bilmiyorum fakat, bu işin üstadı sensin. Önünde saygı ile eğiliyorum ağabey. Biz de sana ne kadar yardımcı olabildiysek olduk. Gerçekten en ufak bir emeği olan herkese teşekkürler. İlk koreografimdi. Galip geldik çok şükür.

SSKLA

fındık

Ligtv'nin koreografiye katılması