STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

samsunlu_alemdar

Alıntı yapılan: emre - 22 Eylül 2011, 01:03:57
Bu akşam maç gidiyorsa Şirinler yüzündendir. Herkesi bilmem ama Ss.biz tayfasının canından can gidiyordu golu atana kadar.Allah'a şükürler olsun ki her şeye rağmen en azından beraberliği aldık. Şu stat bağırsaydı adam gibi eminim biz bu maçtan 3 puanı alacaktık.
bizde üzüldük bagırmak ıstemezmıydık..ama davamız var kardesım yonetım trabzon yalakası biliosunuz:(

davidsavage

Çok büyük fırsatı kaçırdı şirinler,bağırmak için can atan o kadar taraftar vardı ama organize edecek ekip yoktu maalesef,yinede elimizden geldiğince bağırdık çabaladık durduk ama şirinlersiz olmuyor.

55ertan

5sene sonra 6sene icinde 1mac haric her mac protesto edilebilirdi

babasamsunlu

LA MİLLET UYKU TUTMUYO MU LAA  :evet: :evet: :evet: :evet: :evet: :evet:

SAMSUNUMUN FORMASIDA ASLANLARIN FORMASI..
NE GÜzELDE OLUYORDA TRABzONA KOYMASI
NE GÜzELDE OLUYORDA TRABzONA KOYMASI..

HEYCANDAN BUNU YAPMAYI UNUTTUK  :( :( :(

davidsavage

sogutlubahceliler.
Aldıgımız Bilgiye Göre Çarşambadan Geçerken Ts Otobüslerinin Camı Kırılmış Artık Hava Ala Ala Giderler...

''BURASI HERYER DEĞİL ŞEHRİ SAMSUN'

kamuri

Alıntı yapılan: Erdinc - 22 Eylül 2011, 00:58:21
İyi dövülmüştür gibi geliyor yukarıdan iyi akım geldi :)
aynen oyle oldu kardeşim gittiler zaten ondan sonra goremedik kendilerini al_sana

samsunlu_alemdar

Alıntı yapılan: davidsavage - 22 Eylül 2011, 01:10:29
sogutlubahceliler.
Aldıgımız Bilgiye Göre Çarşambadan Geçerken Ts Otobüslerinin Camı Kırılmış Artık Hava Ala Ala Giderler...

hava sıcak zaten ibnelere az bile yaptık :)

samuray

zenke bance inanılmaz goller kaçırmasa maçı alıcaz neyseki en azından 87 de mağlubiyetten beraberliğe taşıdık vede derin bir oh çektik ertuğrul kalede hiçte sırıtmadı iyiydi golde de hatası yoktu tamamen defansımızın hatası herkes topa bakıyor ergünün harika golüyle rahatlaldık bance iyide biraz ağır kalıyor bazı pozisyonlarda biraz daha hareketlenirse süper olacak keşke murat ilkk onbirde başlasaydı hoca bide selim teber inadından vazgeçse rotasyonda kullan bari selimi bize gelince hakemler çok basit kart çıkarıyorlar burak her pozisyonda hakemi etkilemek içinelinden geeleni yaptı kendini yerlere attı her pozisyon sonrası hakemle konuşması nedense en son dk.larda kartını gösterdi hakem inşallah ilerleyen maçlarda daha iyi olcak takımımız

berusa55

Alıntı yapılan: davidsavage - 22 Eylül 2011, 01:10:29
sogutlubahceliler.

Seviyorum ÇARŞAMBA'yı  >l<

LisandroLopez

Mükemmel bi gece yaşattığı için Samsunsporlu futbolculara sonsuz teşekkürler.. Yüzde 68'e yüzde 32 topla oynama yüzdesi vardı 2.yarı
Gerçekten müthiş futbol oynadık.Ben şahsen özellikle 2.yarı izlerken zevk aldım.
Ama olay neymiş, Murat YILDIRIM bu takımın ilk 11 oyuncusuymuş..

Kaya

Ergün Teber'e beni kırmayıp git git diye haykırışlarımı duyduğu ve gidip golü yazdığı için teşekkür ediyorum...Teşekkürler inanan adam   
>l< >l< >l<

LisandroLopez

Ayrıca ts lilere verilebilcek en büyük cevap olan dev 'Burası Heryer Değil Şehr-i Samsun' kareografisi için tüm SS.BİZ ekibine ve emeği geçenlere teşekkür ederim.
Bu gece gerçekten buranın Heryer olmadığını gösterdik.. Samsunspor taraftarının ne olduğunu gördüler..

GökhanÇağlar

Ergün den hiç beklemezdim o golü..bu takımda iş var her geçen gün daha iyi oluyoruz..

cgr

berusa55

Vallahi bu takım ligin başlamasına bir hafta kala kuruldu nerdeyse. Ve lige de eski sezonlarımıza göre çok daha iyi başladık. Bu takım hazır olduğunda tutabilene aşk olsun! Fink ve Sarp hala hazır değil; 5. haftadan sonra iş değişir; topla sürekli biz oynarız...