Maça Çocuğunu Getirmek?

Başlatan Umut, 12 Nisan 2011, 21:13:25

« önceki - sonraki »

Umut

12 Nisan 2011, 21:13:25 Son düzenlenme: 12 Nisan 2011, 22:52:44 samsuni
TARAFTARLARIMIZIN DİKKATİNE ÖNEMLE SUNARIZ !!!

Sezon başından bu yana tribün desteğini oldukça üst düzey veren taraftarımız, özellikle tribünde sergilediği çeşitli tezahüratlar ile tüm ülkemizde beğeni ile izlenir ve konuşulur olmuştur. Kendi sahamızda oynadığımız son maçlarda ise boş koltuk bırakmadan 19 Mayıs Stadyumunu dolduran taraftarımızın bu tutumu misafir takımları da etki altında bırakmış, doğal sonucu olarak da 12.adam vazifesini yerine getirmişlerdir.

Önümüzde kalan üç iç saha maçımızı da aynı coşku içerisinde geçirmek en büyük arzumuzdur. Bununla birlikte bu üç maçın koordinasyonu ile ilgili İl Spor Güvenlik Kurulu 05.04.2011 tarihinde yapmış olduğu toplantıda, son haftalarda tribünlerde yaşanan yoğunluğun istenmedik sonuçlara sebep olmaması bakımından bir dizi önlem niteliğinde karar almıştır. Buna göre;

1.    17 Nisan 2011 Pazar günü 17.00 da 19 Mayıs Stadyumunda oynanacak olan Samsunspor-Kayseri Erciyesspor karşılaşmasını izlemek isteyen çocuklu aileler için ÇİFT NUMARALI KAPALI TRİBÜNDE "Aile Tribünü" oluşturulmuştur. Bu tribüne ebeveyni ile gelen ve 12 yaşa kadar olan küçük seyircilerimiz stat kapısından alacakları 1 TL'lik bilet ile maça girebileceklerdir. (Ebeveynleri normal bilete tabi olacaklardır)
2.    Bunun dışında hiçbir tribüne yanında kombine bileti olan ebeveyni olsa bile biletsiz küçük izleyicilerimiz ALINMAYACAKTIR.
3.    Ailelerimiz için ayrılmış olan tribün, toplam 1.250 kişilik kapasiteye sahip olup sadece çocukları veya eşleri ile maçı izlemek isteyen taraftarlarımıza ayrılmıştır. Bunun dışında girişe izin verilmeyecektir.
4.    Taraftarlarımızın 12.04.2011 tarihinde ( bugün ) satış noktalarında sunulan maç biletlerini önceden edinmelerini öneririz. Stat kapıları 14.30 da açılacaktır. Emniyet güçlerinin stat çevresinde oluşturdukları "Arama Noktalarından" biletsiz taraftar geçişine izin verilmeyecektir.
Alınan bu kararların her ne kadar kısıtlayıcı olması nedeni ile hoş görünmese de, özellikle küçük yaştaki taraftarlarımızın zarar görmemesi için alınmış kararlardır. 19 Mayıs Stadyumumuzun toplam kapasitesini arttırmak bugün için ne yazık ki mümkün olmadığından böyle bir yöntem tercih edilmek zorunda kalınmıştır. Taraftarlarımızın anlayışına sığınarak Samsun Spor kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

maraton

fazla bilet satmayın kardeşim çok yanlış bir karar ne yani eşimi çoçuğumu nereye götüreceğime sen mi karar verecen.. bu yönetimin acizliği basiretsizliği ve dar görüşlülüğüdür nokta.. bunlara birileri böyle olacak der onlarda sadece peki ağam pei paşam der.. uygulamaya bak.. biz bişey deyince de kötü tu kaka.. bu tarihe kadar ne maçlar oynandı hangi çocuca hangi byana bişey oldu benim yıllardır gördüğüm tek ağlayan çocuk geçen maçta saçma kararınız ile yaptığınız mantıksız ve izahsız !! uygulamalar sonucu ağlayan çocuklardır.. bunlar çocuklar maça gelmesin istyen adamlar.. başımızda yönetim olsa bunlar olmaz  >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

12 Nisan 2011, 22:55:58 #2 Son düzenlenme: 12 Nisan 2011, 23:34:38 samsuni
Şimdi benim oğlum var, biliyorsunuz. Ya da bizim Mustafa'nın her maça getirdiği oğlu Kerem.
Demek ki bu saçma uygulama nedeniyle artık maratona gelemeyecekler. Bizim gibi kombinesi olanlar da yeniden bilet alacaklar, bilet alması sorun değil de. Bu durumda ben eğer oğlumu maça getirirsem, sizlerden ayrı oturacağım. Ya da maça geldim diyelim, mesela son maça gelecek olan abim de benimle ve yeğeniyle birlikte izlemek isterse ne yapacak? Yanında çocuğu yok diye bizim olduğumuz tribüne giremeyecek!

Yok artık!
Harbiden saçmalıyorlar...

twitter

Ben kulübün art niyet olarak bunu uyguladığını düşünmüyorum, gerçekten çok kalabalık oluyor. İnsanlar geriliyor zaten çocuk mocuk tanımıyorlar.

kalptenþimþek

12 Nisan 2011, 23:32:51 #4 Son düzenlenme: 13 Nisan 2011, 23:03:29 kalptenþimþek
maça dedemizi getirebilir miyiz? :o

Kaya

Saçmalamıyorlar,kendilerinden bekleneni yapıyorlar..

Ortaçağ zihniyeti resmen.Yazıklar olsun sizin aldığınız karara.

Ben ufak bir çocuğum belki tribünü kale arkasından sevmek istiyorum,o büyük maraton tribününde maç izlemek istiyorum..Baba neden orada izleyemiyoruz ? diye sorduğunda bir baba nasıl cevap verebilecek ? Ve SAMSUNSPORunu çocuğuna nasıl sevdirecek.. :-X

ahmetsefa55

yaa sabır  >:( 5 hafta kaldı sabır Allahım sabır  >:( >:( >:(

berusa55

12 Nisan 2011, 23:39:50 #7 Son düzenlenme: 12 Nisan 2011, 23:49:29 berusa55
Dahi yönetimimize naçizane uyarım; tüm kapılara şu uyarıyı astırsınlar:

Ollivanders

mehmet yılmaz

Ciddi ciddi, oğlumu son maça getirirsem ya sizi tercih etmek zorunda kalacağım ya da onu.
Kim, hangi hakla böyle bir tercihe zorlayabilir insanları???  :( >:( >:( >:(

supernatural_55

hayatmda gördüğüm en saçma karar..size ne arkadaş herkes istediği zevk aldığı heyecan duyduğu yerde izlesin maçını,bu nasıl bi dayatmadır böyle daha neler görcez Allah'ım!!!

kalptenþimþek

12 Nisan 2011, 23:48:44 #11 Son düzenlenme: 13 Nisan 2011, 23:00:44 kalptenþimþek
 :-\ bu yönetim, uçurtmayı vurmasınlar ödülü alır..

emre

kardeşim sürekli abi ne zaman geliceksin diye soruyor..götürmesem olmaz zaten senede kaç tane maça gidebiliyor.hem bu staddaki bu coskuyu görerek çocukların Samsunsporlulukları pekişiyor.götürsem hiç tanımadığım kişilerle mi izleyeceğim maçı.bu ne saçma bir uygulama  >:(

işin ilginç yanı zaten zorluğu çıkaran onlar,milleti kuyrukta bekletiyorlar,yığılıyor yığılıyor sonra vay efendim çocuklar eziliyor.ileride kiloya boya falanda standart getirir bunlar maça girmek için.ula neler neler gördük bu günlere gelene kadar adam gibi mutlu olmamazı engellemek için ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar..

Ollivanders

Boyle saçma bir uygulama ancak Samsun'da olurdu zaten. Hiç şaşırmadım. Taraftar biletini alıyor ise o maratona girebilecek. Ne yani butun kalabalıklıgı biletsiz giren çocuklar mı yapıyor ? Şu açıklamanızla kendinizi ele veriyorsunuz. Bas bas bağırıyorsunuz kapasitenin ustunde bilet basıyoruz diye. Hay Allah'ım ne basiretsiz yöneticilerimiz var.  >:( >:( >:( >:( >:(

kamuri

her yönüyle saçma bi kararr