Bank Asya 1.Lig 27.Hafta Diyarbakırspor- SAMSUNSPORumuz 0-5

Başlatan maviay55, 20 Mart 2011, 22:17:03

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: furkan5534 - 21 Mart 2011, 22:48:04
dıyarbakır macını 17.15'te Trt 3 veriyorrrrrrr yayın akısına baktım  :) :)
Trt 6 14.00'te canlı yayınla veriyor istersen canlı izle maçı  ;)

**KaR6**

55.hakan

**KaR6**

celebi

ben o zaman ablamlara ziyarette bulunayım onları uydusunda var. birden ablamı özlediğimi anladım. :)

Burak

Alıntı yapılan: hakanelgun - 21 Mart 2011, 23:00:44
Trt 6 14.00'te canlı yayınla veriyor istersen canlı izle maçı  ;)

sesli güldüm   ;D ;D

Digitürk ' tede var  bu arada

55.hakan

Alıntı yapılan: celebi - 21 Mart 2011, 23:17:27
ben o zaman ablamlara ziyarette bulunayım onları uydusunda var. birden ablamı özlediğimi anladım. :)
Ben de ablamlara gideceğim ne tesadüf  :) Enişteyle ortalığı yıkarız inşallah  :-*

TeRMeLee

Ben şahsen 1-0 olsun bizim olsun demiyorum.İki haftadır Diyarbakır'a Adana ve Tavşanlı 4 attılar. Küçümsemek için söylemiyorum ama ben fark istiyorum.

Harun55

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 21 Mart 2011, 23:40:16
Ben şahsen 1-0 olsun bizim olsun demiyorum.İki haftadır Diyarbakır'a Adana ve Tavşanlı 4 attılar. Küçümsemek için söylemiyorum ama ben fark istiyorum.

Haklisinda kardesim bizim icin suan 3 puan onemli..

Bende isterim 5-0 olmasinin Averaj bakimindan guzel olur..
Hayirlisi diyelim insallah guzel bir maç oyun sergileyip Galip geliriz..ondan sonraki haftada alirsak 50 puan hosgelmis bize.. :D

fat55

önce garantilemek için 2-0 olsun 2. yarı farka gideriz.

kumköylü ahmet

Bu Haftaki Macimiz saat 14:00de ama ayni gun saatler ileri alinacak galiba dikkatinize kimse kacirmasin diye soyluyorum..selamlar

celebi

değişti artık o. pazarı pazartesiye alınan gece olacak saat işlemleri

kumköylü ahmet

samet_55

ben agbetunun maçı diye ona çok güveniyorum.cezalıydıya

Mert

Diyarbakırspor'da Kemal Zeydan devri !..
Bank Asya 1. Lig'de sıkıntılı günler geçiren Diyarbakırspor'da teknik direktörlük görevine Kemal Zeydan getirildi...

Engin Korukır'ın Kartalspor ile anlaşıp takımdan ayrılmasının ardından uzun süre maçlara teknik direktörsüz çıkmak zorunda kalan Güneydoğu temsilcisinin yeni teknik direktörü Kemal Zeydan oldu.

Önceki sezon da Diyarbakırspor'da görev yapan Zeydan'ın sezon sonuna kadar takımın başında olacağı açıklandı. Bu arada teknik sorumlu olarak takımı maçlara hazırlayan Nevzat Türker'de yardımcı teknik adam olarak görevine devam edecek.

Zeydan, yaptığı açıklamada önceki sezonlarda Diyarbakırspor'da çalıştığını hatırlatarak, "Bizim çalıştığımız dönemlerde şartlar çok iyiydi belli bir yönetim ile birlikte sorunlar yoktu. Fakat şimdi bunun aksine bir durum ile birlikte gençlerden oluşan bir kadro ile bir çok sıkıntı var. İnşallah görevimi arkadaşlarımla birlikte başarı ile yürüteceğim. Önemli olan Diyarbakırspor'a hizmet vermektir" dedi.

Kaynak:Ajansspor

Bu T.direktör değişiklikleri bizim maça denk geliyor nedense.Neyse hayırlısı diyelim artık.