GİRESUN ORGANİZASYONU İPTAL

Başlatan kaan, 19 Ekim 2010, 00:52:30

« önceki - sonraki »

kaan

19 Ekim 2010, 00:52:30 Son düzenlenme: 28 Ekim 2018, 13:08:30 kaan
.

celebi

şu anitibariykle kimse düşünmez ama perşembe olunca kanlar kaynamaya başlar :D

edmontdante

Sezon başında ne hevesle bekliyordum Giresun deplasmanını.Hem yenecektik hem de süper lige çıkıp "Siz bizi yenseniz de büyük büyüktür,işte Süper Ligde olan biziz" diyecektik.Ama bunu birileri bizim istediğimiz gibi istemiyor.

Giresun'a akın etmek varken herkesin hevesi kırılmış durumda.Bugün salı.Deplasman ateşi Çarşambadan sonra artıyor : )) Bugün ben gitmem " diyen çok kişi Pazar günü o tribünde olacaktır eminim.

Koçyiğit tayfasını ayaklandırırsak yarım otobüs yaparız.

babasamsunlu

19 Ekim 2010, 08:31:51 #3 Son düzenlenme: 19 Ekim 2010, 09:20:43 babasamsunlu
:) bu deplasmana gidilir....  ;) ;)

celebi

sen gidiyor musun akan kardeşim ;)

babasamsunlu

:):)

eee şeeyyy,eeee kem küm...İnşallah :):)

celebi

gidecek diye hatırlıyorum sanki bne seni :P

babasamsunlu

kaptan 55

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Ekim 2010, 08:09:03
Sezon başında ne hevesle bekliyordum Giresun deplasmanını.Hem yenecektik hem de süper lige çıkıp "Siz bizi yenseniz de büyük büyüktür,işte Süper Ligde olan biziz" diyecektik.Ama bunu birileri bizim istediğimiz gibi istemiyor.

Giresun'a akın etmek varken herkesin hevesi kırılmış durumda.Bugün salı.Deplasman ateşi Çarşambadan sonra artıyor : )) Bugün ben gitmem " diyen çok kişi Pazar günü o tribünde olacaktır eminim.

Koçyiğit tayfasını ayaklandırırsak yarım otobüs yaparız.

dükkanın önünden gelip geçtikce veririz gazı apo abiye..

Ollivanders

Bu deplasman ne .oktan birseymiş gitmeyecegim diyorum ama yinede dusunmeden edemiyorum. Huseyin kalpar pesine giresuna ne bilim ya offf:(

babasamsunlu

Gel gel tamam..Kimse bişi demicek :):)

cany

bizim sopalı bayrakları götürür müyüz?..giresunda açarız diyoduk yaparken  1dk!!!

mehmet yılmaz

Ben kesinlikle gitmeyeceğim; bir sürü sebepten ötürü bir Giresun daha çekemem. Ama Severo aşireti eminim yine dayanamaz ve siteden yine kalabalık bir organizasyon olur.  ;D

babasamsunlu

Tam da kazanacakktık be hocam :):)

Gel gidelim.Bak sen gelmezsen bende gelmem  :-X :-X :-X :D :D

mehmet yılmaz

Sen zaten gidemezsin :)  ;D

Ben, hanım 2gidelim2 demesine rağmen gitmiyorum, ona göre... Hieyttt, savulun uleyn!  8)
Ayrıca kaan, başlığı açmış, soruyu sormuşsun ama soru ekini bitişik yazmışsın, nasıl üniversite hazırlığı bu? Çok fazla internete takılıyorsun, ders çalış biraz... Höyttt...  >:( :( ;D ;) :P