TRT Maç Programı ve Bank Asya Günlüğü Programı

Başlatan kabacevizli55, 07 Ağustos 2010, 15:50:54

« önceki - sonraki »

cembaba

AlıntıTRT'ye büyük tepki...

Bank Asya Birinci Lig maçlarını yayınlayan TRT'ye tepkiler artıyor. Özellikle Bank Asya Günlüğü programında yapılan hatalar sporseverleri çileden çıkarıyor
TARAFSIZLIK İLKESİ NEREDE?

Yeni futbol sezonunda Bank Asya Birinci Lig maçlarının yayın haklarını alan TRT, bir türlü sporseverleri memnun edemiyor. Geçtiğimiz haftalarda Mersin İdman Yurdu'nun görüntülerini yarıda kesen, Süper Lig şampiyonu Bursaspor'u her fırsatta Bank Asya Günlüğü programına taşıyan, yetersiz alt yapı ve yorumları ile sporseverleri çileden çıkaran TRT'ye tepkiler artmaya devam ediyor.

RİZE'DEN BÜYÜK TEPKİ

Bugün Çaykur Rizespor'un resmi taraftar fan sayfasında başlatılan 'Tarafsız Ol TRT' kampanyasına Çaykur Rizesporlu taraftarlar büyük ilgi gösteriyor. Bank Asya takımlarına yeterince ilgi göstermeyen TRT'nin Bursaspor ve diğer Süper Lig haberlerini Bank Asya Günlüğü programında yer vermesi sabırları taşırdı. Sunucu Öykü Serter'in son derece vasat sunumu ise ayrı bir şikayet konusu olmaya başladı.

KotuCocuk55

Dönüş programını belirlemek açısından;
Kartalspor-Samsunspor maçının yer,saat ve tarihi nedir acaba?

**KaR6**

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 12 Eylül 2010, 15:10:25
Dönüş programını belirlemek açısından;
Kartalspor-Samsunspor maçının yer,saat ve tarihi nedir acaba?

19 eylül pazar saat 16.00 kartal stadı  :)

furkan5534

kalptenþimþek

55.hakan

Bol bol izleyin işte sonra 2 hafta takımı izleyemeceğiz belki de televizyondan

epçeli köylü

Alıntı yapılan: merkez - 08 Eylül 2010, 14:05:56
Böyle bir organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan,fikir önderliğinde bulunan ve Teomanı ölümsüzleştrine bir eseri TRT ekranlarında yayımlatmayı başaran arkadaşları tebrik ederim.

Sitenin kuruluşundan itibaren Teomanın yanında ona destek olarak var olan bir dostu olarak ben de bir iki kelam etmek isterdim.Bu açıdan üzüldüm.

TRT ye  hassasiyeti için teşekkür ederiz.

Bence teoman abiyi tanımayan bizler için onu tanıyanların anlatacağı anılar TRT nin program yapması beklenmeden siteden bir arkadaşın kamerayla çekimi ve montajı ile siteye yüklenebilir.Böylece daha detaylı tanıma fırsatımız olur.Onca zor organizasyonu yapan site bunu rahat yapar bence.

doðan

Maraton başkan , kar ,samsuni ,vs... ağzınıza sağlık, ... daha önce de yazmıştım , Teomanı tanımak sizlere nasip olmuş bize düşensse onu yaşatmaya çalışmak , onun banada öğrettiği birşeyler var elbet, yaşamındn sonra dahi insanlara bir şeyler katan güzel insanı sizle anlatırken ben gözlerimde biriken damlaları salıyorum , saklıyorum ki sene sonunda evimize döndüğümüzde sevinç gözyaşlarına katıcam ... SAMSUNSPORLy olmak ayrcalığını yeniden betimleyen teomanla , şimdi içinde o sevgiyi taşımaya çalışan tüm arkadaşlarımla ... hemşericiliğin, şehir değerlerine değer katmanın, varlık sebebine sebep katmanın , akı hissetmenin.. tüm notalarına basarak onun güzel deyimiyle , BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE SAMSUNSPOR

cgr

O ne laa. Sabahlik giyerek cikmis programa oyku...  :) :)  :P

SerhaT55

Kartal maçında yayın yok deniliyor.Bolu maçını verecekmış.Doğruluk payı varmı ki

erkutdem55

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 18 Eylül 2010, 00:42:27
Kartal maçında yayın yok deniliyor.Bolu maçını verecekmış.Doğruluk payı varmı ki

Yok az önce TRT vereceğini söyledi Bank Asya programında.

FaTiH_HaN

insallah kartal macinin verir icerde oynadigimiz maclari vermesin artik.. gozle gorulur sekilde etkiliyor tribunleri.

sersa

trt'nin sitesindeki yayın akışında da bizim maç gözüküyor...

sadece55

Karşıyakanın videosu var şuan resmen imrendim müthiş bir hikaye çıkmış ortaya...Helal olsun karşıyaka taraftarına...