Unutulan Samsunspor

Başlatan Cagdas Ünver, 16 Mayıs 2010, 22:20:10

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

16 Mayıs 2010, 22:20:10 Son düzenlenme: 16 Mayıs 2010, 22:44:43 Cagdas Ünver
TRT'de Erdoğan denen Hödük Sunucunun "Zaman zaman Anadolu Takımları bunu denedi.Ilk olarak Eskisehir zorladı başaramadı ardından Trabzonspor 6 kere şampiyon oldu.Son dönemlerde ise Gençlerbirliği,Antep gibi Takımlar (!) zorladı.Ama kimse başaramadı." Açıklamasını kınıyorum. Ligi 20 Hafta Lider götürmüş olan Samsunspor'u anmak yerine Gençlerbirliğini örnek vermek hödüklük değildirde nedir soruyorum size ey Forum ahalisi.

Bursasporu canı gönülden kutlarım, Samsunsporumuzu unutturan ziyhniyetleri ise kınıyorum.

celebi

E MAİLE BOĞALIM ARKADAŞLAR BEN ATTIM

Ollivanders

Bende attım atın beyler hadi

Cagdas Ünver

Dartagnan

Yazıklar olsun sızın futbol bılgınıze...Bır takıma karsı bu kadar garezınız neden var? bunu acıklarsanız sevınırız.En cok eskısehır zorlamıs.Ts sampıyon olmus Falandı fılandı.sız muhtemelen Samsunsporun gecmısını bılmıyorsunuz.Bu takımın ısmını gerceklerı soylemek herhalde bı sorun teskıl edıyor sızlerde.Tekrardan yazıklar olsun... Saymadıgınız takım kalmadı.Ama sadece nedense SAMSUNSPOR un tarıhını es gecıyorsunuz.Es gecmeye devam ededurun.Bız tekrardan küllerimizden dogup o kullanmadıgınız ısmımızı dılınıze, aklınıza kazıyacagız.

dıyebıldım o sınırle.tekrardan bı kac kez daha yollayacagım .

sercan5592

Arkadslar duzgun bu mail yazalım da hepımız onu gonderelım daha ıyı olur

YaşarDoğu

Dartagnan

16 Mayıs 2010, 22:38:09 #7 Son düzenlenme: 16 Mayıs 2010, 22:42:29 Dartagnan
aynen.Bırısı bı tane mail belirlesin atalım da hadi....

erkutdem55

Dartagnan

duyarsız kalmayalım  yaaa...

Kadir ÇELEBİ

Atalım atmasınada eskişehirden falan bahsetti eminim eskişehir alt liglerde kalmış olsaydı onlarında adını sayamazlardı. birazda kendimizde bulalım suçu her sene süperlige çıkacak olmazsa playoff oynayacak kadrolar kuruyoruz 5 yıldır hala aynı yerde sürünüyoruz bursayı kıskandım üzüldüm kendi açımızdan ama kaçırdığımız şampiyonlukları bırakalımda önce şu lanet ligten çıkalım sonrasında bence tüm kulüplerin olduğu gibi bizimde önümüz açıldı.. Tebrikler bursaspor Tebrikler (adam gibi adam) Ertuğrul SAĞLAM

ondestan_11

ya sorma bende oyle bekledim samsunsporu diyecek die ama soylemedi bende mail atıyorum

babasamsunlu

ya işe aynısını mehmet demir kol ipnesi yapmıştı..bunların futbol bilgisi 3 eziklerden öteye gitmez o ayrıda unutlmuşluğun da bir kanıtıydı dün gece bu adilerin bilgisizliği..

bende attım dün gece..ama sanmıyorum bi şeyler söylemiş olsunlar erkenden yattım..bu bizim ayıbımız değildir arkdaşlar.bu adnan ölmez denen şerefsizle başlayan bir yıkımın geldiği son noktadır..

Kahroluyorum..  :( :( :(

furkan5534

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 16 Mayıs 2010, 22:20:10
TRT'de Erdoğan denen Hödük Sunucunun "Zaman zaman Anadolu Takımları bunu denedi.Ilk olarak Eskisehir zorladı başaramadı ardından Trabzonspor 6 kere şampiyon oldu.Son dönemlerde ise Gençlerbirliği,Antep gibi Takımlar (!) zorladı.Ama kimse başaramadı." Açıklamasını kınıyorum. Ligi 20 Hafta Lider götürmüş olan Samsunspor'u anmak yerine Gençlerbirliğini örnek vermek hödüklük değildirde nedir soruyorum size ey Forum ahalisi.

Bursasporu canı gönülden kutlarım, Samsunsporumuzu unutturan ziyhniyetleri ise kınıyorum.

Hödük denmez.. başka bişi denirdeeeee neyseeee hatırlattırıcak sülalesini zorla >:( >:( >:( >:(

furkan5534

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 17 Mayıs 2010, 06:51:15
ya işe aynısını mehmet demir kol ipnesi yapmıştı..bunların futbol bilgisi 3 eziklerden öteye gitmez o ayrıda unutlmuşluğun da bir kanıtıydı dün gece bu adilerin bilgisizliği..

bende attım dün gece..ama sanmıyorum bi şeyler söylemiş olsunlar erkenden yattım..bu bizim ayıbımız değildir arkdaşlar.bu adnan ölmez denen şerefsizle başlayan bir yıkımın geldiği son noktadır..

Kahroluyorum..  :( :( :(

aynen bi kaç gün öncede böle bişi olmuştu >:( >:( >:(