Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Futbol yok...
Başkan yok...
Yönetim yok...
Futbolcu yok...
Forma aşkı yok...
Kaptan yok...
Para yok...

Bir taraftar vardı elde avuçta, galiba o da yok! En azından ben yokum. Birkaç gün müsaade isteyeceğim. Girer, okurum herhalde. Ruh halim yazmaya müsait değil çünkü.

sadece55

ulan taa urfadayım ben bu kodumun futbolcularını takip ediyoruz onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz..Her ortam da ilk gurur duyduğum mesele Samsunsporlu Samsunlu olmam...Herkesin Aaa Samsunspor Forması aaa Samsunspor tshirti aaa Samsunspor  atkısı demesi siz de bilirsiniz müthiş bir gurur... Ama kaldımı ki ortada Samsunspor diye bişey yazıklar olsun çaldınız çırptınız ulan yazık be ölü de soyulmaz ki...

Biz öğrenci halimizle sizden daha çok verdik lan takıma,eminim ki yoktur bir forman karaktersiz yönetim...Biz toplu halde forma aldık çoğumuz da para yoktu evet evet şu hani ödenemeyen kredi kartları varya biz onla aldık bu formayı niye sizin gibi ruhsuzların kuklası olalım diye...

Size inadına küfür etmicem çünkü küfürün de bir yeri vardır...Sizin gibi karakteri sıfırında altında olan adamlara sövmek bile olmaz... Vay be Menteşoğlu senin fabrikaların bu takım uğruna mı kapandı

Vay be Emin Kaptan,Muzafferimiz,Nuri Hocamız,Metemiz, bu takım için mi ...

Celilim,Serkanım,Vuralım nerdesiniz... Bırakmayın allah aşkına bir kuruş alacağınız varsa en azından siz emek verdiniz be bu klübe...

Evet eskiden de biz çok düştük Zaten değilmidir Asansör Takım...Ama bu sefer kalkamıyoruz be İsmail Başkanım...

Farkettim ki çok fakir bir şehirde yaşıyormuşuz...Çıkmadı be bu klübe bir kuruş para helal olsun iki tana şaklabana bıraktınız bizleri...

Ollivanders

turgut sercan sefa malları gelinde su kitaplıkta duran kitapları okuyun . Serefsizzler. Ben sizin iki katınızı oynarım ahlaksız ibneler

onur 55

ben bu hocaya nedeyım.takımda ozverılı oynayan omur yok.kenana ıhtar cekılıyo.herkes kendı havasında bu yenılgı kacınılmazdı.allah yardımcımız olsun

berusa55

27 Ekim 2009, 00:31:34 #424 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 00:32:04 berusa55
Şaştık kaldık! Ne desek boş bu adamlara sadece bunu çok iyi anladık! Hala yüzüm gözüm yanıyor; ateşim çıktı resmen. İnsanların ruh sağlığı gitti. Hadi geçmiş olsun. Geçer mi? Zor gibi!

samsun155

kimmi geçiyor
bu yönetim geçiyor benimle dalgayı
ya neden sevineyim bana ne faydası cocugun ne zararı_?

Dartagnan

Dustuk abi bu kadar basit

simdiden askimizi biraktik
sehirde yine birlik yok  aksine durumlar var
icimiz yaniyor artik diyecek kelime bile bulamiyoruz
Konyadayken19 mayis ta olup  bagirmanin hayalini kurdgum o yer yok artik

Biz sehir olarak kume dustuk.Bundan sonra toparlanamayiz  bir parca da umidim yok.Artik  bunu gormek icin kılavuz bile gerekmez.

Kim bakar ardına? Sen mi, ben mi?
Adın ne senin? Gül mü, diken mi?
Yana yana ben yandım
Benim adım korken
Senin adın buz mu
Söyle erimez mi ?

der gecerim ....

KotuCocuk55

27 Ekim 2009, 00:39:31 #427 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 10:43:32 yönetici
Birçok insan müslüman olduğunu söyler veya zanneder ama aslında ne yaşadığı dini ne kurallarını ne felsefesini anlamamıştır yaşadığı hayatın islamiyetle,müslümanlıkla alakası yoktur ama dedimya sorsan büyük müslümandır.Kişiler hakkında böyle bir yorum yapmak bizim haddimize düşmez pek tabiki ama kişilere indirmeden olayı genel olarak ele aldığımızda böyle insanların varlığıda bir gerçekliktir..

Benim için arkadaşlarımla gırgır şamata sohbet ederek,sahada yense de yenilsede o kırmızı beyaz bizim futbolcuların özellikle hırsla mücadele ettikleri karşılaşmaları izlemek,yeri geldimi çekirdek çitlemek,yeri geldimi holigana bağlamak,en yaratıcı en ritmli şarkı ve tezahüratlarla kendinden geçmek,maça gitmeden hazırlık yapmak yolda ve dönerken eski anıları hatırlamak paylaşmak ve bilgi bankamızı yarıştırmak işin sonunda galip gelirsek te ohh ne koyduk haftaya allah kerim yenilirsekte bu takım ne saman bizim yüzümüzü güldürcek diyerek hayaller kuruyorum umutla.Geneline baktığınız zamanda birçokları gibi çoğu zaman hayaller aleminde geçen bir aşk..işte bu benim samsunsporluluğum...

Şimdi sorarım size;

değermi acaba hangi çıkar için ciğeri 5 para etmeyen ve bu taraftara her türlü kalleşliği yapan futbolcuyu aklışlamaya
Kaypaklığı dünyaya nam salmış yönetici adaylarını alkışlamaya..
Sahaya girip,küfredip,kavga edip kendini kahredip günlük hayatına da zarar vermeye..

Baksana abi yukarıya,biz  sevmişiz gönül vermişiz seninleyiz demişiz.Karşılığında gülelim eğlenelim dostlarımız olsun çevremiz olsun ortak noktalarımız olan hiç tanımadığımız insanlarla hayatı paylaşalım şakalaşalım gülelim eğlenelim sohbet edelim,birlikte anılarımız olsun,hep beraber tezahürat yapalım ama haay laaay laaay diye 50 senelik melodilerle değil kaliteli,yeni, duyanın ulan bu samsunlular ne karizma ne akıllı ne zeki adamlar diyeceği kalabalıklarla yarın yanımızda kız arkaşımız üzerinde samsunspor formasıyla yada kolumuzda eşimiz ve kırmızı-beyaz bereler kafada serkan-cenk formaları sırtında çocuklarımızla gelelim maça hep beraber marşlarımızı söyleyelim eğlenelim gülelim yorumlarımızı yapalım kritiklerimizi umutlarımızı dileklerimizi ve şikayetlerimizi belirtelim.İşler hep istediğimiz gibi gitmesede ,hiç bir zaman gitmediği gibi, biz futbolcumuzun ve yöneticimizin adam olduğunu bilelim,haddimizi bilelim gücümüz budur diyip yenilsekte yensekte başı dik durmayı omuz omuza olmayı öğrenelim...

Artık bu takımın ve bu şehrin omurgasızlığından,kaypaklığından,kimin kayığına binerse onun tayfası olmasından sıkıldım yoruldum bıktım usandım...

Sizin hayalleriniz ne arkadaşlar niye destekliyorsunuz bu takımı senede 6 galibiyet alacak onla da ya küme düşecek yada son anda kümede kalacak diye takım mı tutulur elbette var hepinizin sebepleri ama tribün kovalayanlar yada tribüncü kültürünü benimseyenler nedir abi bu taraftarın bu takımdan beklentisi

hani beklentinizi benimserseniz,çok üzülmez yada hayal kırıklığıda yaşamazsınız beklentinin durumuna göre...

Kralına isyan inadına SAMSUNSPOR...
Her zaman ve her yerde!
Yeri gelirse,sana İNAT!

deado

red_white

ağlattın bizi bee seni sevmenin sonu hep hüsranmı  :(

bezgınbekır

yazık bu taraftara yazık şerefden haysiyetten yoksunlar s. gidin lann >:(

samsunteksas

topu bile kaldıramayan aciz futbolculara acıyorum. nasıl böyle oldu bu samsunsporumuz yaa
gerçekten 2.ligde oynamayı hayal etmezken şimdi düştüğümüz durumlara bakın yaa :@
yazık sizin gibi futbolcuya,yöneticiye,...

lucarelli

beşnumara

27 Ekim 2009, 01:45:12 #433 Son düzenlenme: 27 Ekim 2009, 10:51:26 yönetici
şu maçı izlemek için formayı giyip çıktım evden.kocaaa adanada mekan arıyoruz.acaba izletirler mi diye? insanların bakışları... :'( bu şehirde çok deli var ama belki de tek tescilli deli benimdir. bulduk bir mekan oturfuk maçı izliyoruz bir de baktım ki ali bilgici kendine yakışır bir kadro çıkarmış sana yakışır dedim özellikle sercana baktım acaba kaptan olarak da çıkardılar mı diye? 18e giremeyen idmana bile gelmeyen şahsiyete kaptanlık verdiler mi diye düşünmeden edemedim. ne yazık ki altyapımızı ali bilgici gibi küçük düşünen beyine teslim ettiğimiz için ne kadar üzülsek azdır.maç için yazacak pek bir şey yok malesef yazıklar olsun diye kaç defa dedik yazdık çizdik bağırdık... kimlerin ahını almışız biz yaaa

maç bitti 3-0 mağlup olmuşuz cafeden çıktık insanların bakışlarını anlatamam 3-0 mağlup ve formayla geziyor :'( daha geçen perşembe maliye hocası derste dalga geçiyordu samsunspor formasından dolayı ve durumundan dolayı.yarın da samsunda olanlar ve maç sonucuyla dalga geçecekler sizlere inat herkese inat yine giyip gideceğim formayı ama neyse...

bu şehir takımından şehrin yöneticisine taraftarına kadar bu ligden de düşmüştür.biz bu lige fazlayız diyorduk ama bu lige bile fazlaymışız onu anladım.son olarak da altyapıyı kimlere teslim etmişiz ki aciz basiretsiz karaktersiz ahlaksız oyuncular çıkarıyorlar.tıpkı kendileri gibi. bi altyapımız vardı bir taraftarımız vardı o da gitti küme düştü :'(

kim bu takımın üzerinden nemalanıyorsa Allah fitil fitil burnundan getirsin

SametYılmaz55

Allahın Ispartasında kahveciye yalvardım maçı aç diye hatta cebimdeki son 10 liranın 5 lirasını d-smart için kahveciye verdim 5 lirada çaylara gitti biz bunca fedakarlıklar yapalım siz çıkın orada kıvırın sahada yazık be ******* haysiyetsizler