Sefa çıkar üstündeki o 55 numarayı

Başlatan fanatik, 05 Ekim 2009, 08:37:14

« önceki - sonraki »

Ollivanders

05 Ekim 2009, 11:16:35 #15 Son düzenlenme: 05 Ekim 2009, 11:18:57 Serpico55
ya ustad adam ne demis olabilir 3-0 skor . Ne derse desin bir futbolcu hocasına boyle davranamaz nerden buluyor bu hakkı soyler misin? kimse samsunspordan ustun degil samsunspor ne bir skorla yenmişse gelip sevinecek . turgut geldi sevindi ne olursa olsun. Ama o ekuri hemen soyunma odasına gittiler. Bence aglamıslardır soyunma odasında boyle rezillik olmaz. Ayırca ilk macta evet iyiydi sefa hakkını vermek lazım. Ama bir macla olacak sey degil bu volkan kac mactır iyi baska muratta oyle. Ama sefa bence ilk mactan sonra salmıs kendisini . Sonradan girdigi her macta bu goruntu vardı.

atakan

sedat buyuk
sen saçmalamışın arkadaş.burda kımse sefayı yere göğe sığdıramamazlık yapmadı.aksine hep yerin dibine soktu.frikik golunden sonra adam olur sandık.onun umuduyla bir iki güzel şeyler yazılmış olabilir.onlarda hatalarının farkına varmıştır.ayrıca sezona 11 de başlayan birisi şuan yedek çıkıyosa hoca ona karşı önyargılı olmamıştır demek.şans verilmiş ve değerlendirilememiştir.sefa oyuna sonradan girdiği maçlarda bile bi sorumsuzluk gösteriyo.sağına ve soluna 10 ar metrede gidip geliyo.yalancı pres yani.bu taraftar herkese hak ettığını verecek bilinçte ve kalitede.bundan kımsenin şüphesi olmasın

edmontdante

Alıntı yapılan: sedatbuyuk - 05 Ekim 2009, 11:14:08
Sadece bir maçtaki hareketle mi eleştiriyorsunuz adamı ? Saha içinde ne olup bittiğini bilmek lazım önce. Adamın belki başka birşeye kafası bozuldu. Olamaz mı ? Hocasının da ne dediğini bilemezsiniz, onun da. Der gibi şöyle yaptı böyle yaptı diye yorumlamak yanlış. Dudak okumayı bilen varsa saygı duyarım da bu kadar da peşin yargılı olmamak lazım. 2-3 hafta önce aynı oyuncu yere göğe sığdırılamıyordu attığı frikik gölü sonrası. Bugün Sefa olur yarın başkası.

Takım kazanmış. Bunda sahadaki tüm oyuncuların payı var. İlle de kusur arayışında olmamak lazım.

Sefa büyük topçu ya yedek kalınca bozulmuştur.Hemen hemen geldiğinden beri yedek beykleyen elalemin gürcüsü bile maç sonrası KIRMIZI-BEYAZ'a geldi sen neden bahsediyorsun.Bunlar top oynamayacaklar,çalışmayacaklar ama hem kadroda olacaklar hem de destek göreceklir.Ne güzel İstanbul ....

gozgoz yýlmaz

Bence gelmemeleri isabet olmuş, çünkü ikisi de taraftarı sevmiyor, taraftar da sercan-esefayı sevmiyor. O halde seviyormuş gibi davranmanın alemi, yok, galibiyet sevincinde o ikisinin suratını görmemiş olduk, iyi oldu...

fanatik

Alıntı yapılan: edmontdante - 05 Ekim 2009, 10:44:25
Maç sonunda bunun farkına varamadım.Maç resimlerini de açamıyorum orada Sefa var mıydı bakacaktım.Ben gözümle görmedim.Gören başka arkadaş var mı?Fanatik yanlış anlama ama bu konuda hiçbir şey yazan olmadı belki de galibiyet sevinciyle hepimizin gözünden kaçmıştır.Ama bu doğru ise SAMSUN'un çocuğu diye bahsettiğimiz kişilerin artık kendilerinin takımın ve SAMSUN'un üzerinde gördükleri çok açık ortaya çıkmış oluyor.

edmontdante olay tam önümüzde oldu ilk önce sercan koşarak içeri girdi (maç içindeyken koşmayan) daha sonra sefa koşarak geldi o sırada Turhan hocayla karşılaştılar hoca kolundan tutup taraftarı gösterdi o ise hocanın kolunu iterek boşver onları der gibi hareket yaptı.

berusa55

Bu iki S'lerde harbiden problem olduğu artık gün gibi ortaya çıkmıştır bu son olayla. Samsunspor'umuzun formasını haketmeyenlerin bir an önce kulüpten defedilmesi dileğiyle!

europe_55

55 numarayi Murat Yildirim hakediyor...

fanatik

Sercan hacettepe maçında taraftara küfretti adamın yaptığı yanına kâr kaldı ne taraftar adama bir tepki gösterdi nede yönetim adama bir ceza verdi adamda şimdi ben küfürde etsem nasılsa kimse birşey demiyor diyor rahat rahat davranıyor.

34_55

evet arkadaşlar bende gördüm maç bitmişti taraftar takımı çağırıyordu hatta kaptan kenanda el kol yaparak takımı geri çağırdı seyirciyle buluşturmak için ama önce sercan hamen içeri kaçtı koşarak peşinden sefa gitti ama tam tünelin başında turan hoca sefayı kolundan tuttu taraftarı gösterdi sefa yinede istemedi adam belinde tuttu sefayı yine yok yazıklar olsun sefayada sercanada hakkı gibi bir futbolcu 79,da ısınmaya gidiyo ama oyuna alınmıyo fakat hakkı yinede taraftara koşuyo,elin gürcüsü 80 dakika ısınıyo oyuna alınmıyo oda taraftara gidiyo ama bizim artistler siktirolsun gitsinler, şerefsizler kimse kusura bakmasın arkadaşlar, samsunspordan başkası yalan...

Kais

Alıntı yapılan: fanatik - 05 Ekim 2009, 13:04:30
Sercan hacettepe maçında taraftara küfretti adamın yaptığı yanına kâr kaldı ne taraftar adama bir tepki gösterdi nede yönetim adama bir ceza verdi adamda şimdi ben küfürde etsem nasılsa kimse birşey demiyor diyor rahat rahat davranıyor.
kar kaldı tabi.sonra yuhlanınca 2 taraftar birbirine düştü.yazık vallahi.öz samsunlular böyle yapıyorsa.vallahi dışardan gelenler daha iyi ondan.

55Melek55

ah be ismail aga olacakdida bu götu boklular artislik mi yapabilcekdi..

bence bunlarin lisansini yirtalaim paralarini verelim oynatmayalim
pafla idmana ciksinlar...

bu hainler....kani bozuk ipneler

beşnumara

sefaaynı hareketi rize deplasmanındada yaptı ama bunları o zmaan konuşmadık.kaleci okanısrarla çağırmıştı ama gelmedi.ya okanla bir sorunu vardı yada bizle.ben okanla sorunu olduğu için gelmediğini düşündüm ve o zaman paylaşmamıştım.gerek yok bu tür şeylere.hakeden hakettiği yeri bulur.

sBc-55

Artık Küçük Olayları İçimizde Saklamamız lazım.Sefayı sevdğimden değil belki besnumaranın dedği giibi kaleciyle sorunu vardır ondan gelmemistir inşallah.

fanatik

Alıntı yapılan: sBc-55 - 05 Ekim 2009, 15:39:04
Artık Küçük Olayları İçimizde Saklamamız lazım.Sefayı sevdğimden değil belki besnumaranın dedği giibi kaleciyle sorunu vardır ondan gelmemistir inşallah.

Bu maçta onu kaleci çağırmadıki bizzat hocası kolundan tutarak gitmesini istedi geçen sene de aynı Sefa disiplinsiz davranışlarından dolayı kadro dışı kalmamışmıydı zaten demekki akıllanmadı ve hiç bir zaman akıllanmazda bunlar biran önce Sercan ve Sefa nın bu takımla bağları koparılmalı bunlar burada kaldığı sürece takım içerisinde huzur olacağına da inanmıyorum.Bunlar kendi akıllarınca bir gruplaşma yapıyorlar takım içinde fakat artık sabır taştı bunlara artık yüz verilmemeli

cem

benim teklifim bu S ler için topik açmayın hayır adamları yüceltimş gibi oluyoruz bir şey sanacaklar kendilerini bu taraftarı benimsemeyip kendini bir bok sanan yerden bitmeleri bence anmayın bu formda ..takımada bir gram faydaları yok zaten