22- Adem Alkaşi (Elazığspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:37:22

« önceki - sonraki »

Akyol

Nankatsuspor'da defansta takachi adam gibi adam ADEM ALKAŞİ ADEM ALKAŞİ oOo OoO  :)  Sercan kardeşime selam olsun bu ne güzel bi bestedir  8)

FaTiH_HaN

Samsunlu olup Samsunspor'un degerini bilmeyen, anlayamayan, kavrayamayan futbolculara örnek olsun daha dogrusu kapak olsun.
Oyun tarziyla , kazanma arzusuyla , hırsıyla zaten cok beğeniyorduk. Röportajını okuduktan sonra karakteriyle de örnek bir oyuncumuz olduğunu gördük.

Kaya

Çok bilinçli bir söyleşi olmuş.Adem i tebrik etmek gerek,SAMSUNSPOR un oyuncusu olduğunu bilmesi ve hissetmesi bile bi ayrıcalık katar sahada ona ;)helal olsun Adem..Mert kardeşime de söyleşiyi hazırladığı için teşekkürler...

Ollivanders

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Nisan 2010, 00:52:31
Gar6 nin diger bestesini unutmamak gerek :)

bestelere fazla girmeyelim ucu bana dokunacakmış hissi veriyor o gar6 her besteyi bana uyarlıyordu çünkü sağolsun  8) :D

SametYılmaz55

Samsunspor'umuzun değerini bilmesi gerçekten güzel bir durum.formasını ıslatıyor,savaşıyor,elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çalışıyor.röportajda emeği geçen kardeşimizin yüreğine sağlık

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Nisan 2010, 00:52:31
Gar6 nin diger bestesini unutmamak gerek :)

Alıntı yapılan: iak5529 - 30 Nisan 2010, 00:54:16
bestelere fazla girmeyelim ucu bana dokunacakmış hissi veriyor o gar6 her besteyi bana uyarlıyordu çünkü sağolsun  8) :D

:P :P :P

rakipleri koysuun :D :D

kerem55

eLLis

Çok güzel röportaj olmuş soluksuz okudum teşekkürler.

Adem abi ne kadar aklı başında vefalı bi insan olduğunu göstermiş nereden geldiğini bilen biri eskiyi düşündükçe Samsun a ve Samsunspor a sarılmış adeta...

Samsundaki gençlerin sorunuda burada onlar diğer takımların olanaklarını bilmeden herşeyin Samsundaki gibi güllük gülistanlık olacağını sanıyolar.

emre

helal olsun Adem'e adamın adamlığı sahadan anlaşılıyor zaten,yalnız bize Adem'i daha iyi tanıma fırsatı verdiği için Mert'e de teşekkürler..

Jnr.Serkan

cem

röportaj çok güzel arkadaşımızın emeğine sağlık.....
adem içinde sahada varını yoğunu veriyor,samsunlu gibi oynuyor zaman zaman hatalar yapsada formasının hakkını son terine kadar veriyor,seneye kesin kalmalı ve kalacak gibi....

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 30 Nisan 2010, 14:53:11
Ben mi Serkan  :P

senin yerin gözümde zaten apayrı abi :) seni biliyoruzda ademi yeni tanıdık =)

europe_55

Gercekten cok güzel bir röportaj olmus, tebrikler.

Adem, gercekten cok güzel cevaplar vermis, umarim kendisini önümüzdeki sezonda bu forma altinda izleriz.
Adem´in söyledikleri bu formanin degerini bilmeyenlere örnek olsun...

erkutdem55

''Bazen kötü oynuyoruz kendi aramızda konuşuyoruz acaba taraftar gelecek mi diye, iç sahada 9-10 binden aşağıya oynamıyoruz keza deplasmanlarda yalnız kalmıyoruz. ''

Bence röpartajın en çarpıcı cümlesi bu.19 Mayıs Stadı tarihinde hiçbir zaman boş kalmadı.Sebebi ise açıklanamaz.Samsunspor bir sevdadır kelimelerle anlatılamayan.Bunu sadece gerçek Samsunsporlular anlar.

Adem'i ayakta alkışlıyorum.