Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

kýrmýzýbeyaz55

bu gece için samsunsporun oyunu iyi değildi ama oldukça akıllıydı diyebilirim..diyarbakırıda fazla bunaltmadan germeden çaktırmadan götürdük 3 puanı hayırlı uğurlu olsun camiaya..

Ollivanders

MActan yeni geldim.Murat yıldirim, Oktay delibalta, ömür ejder çok iyilerdi. Ömür ejder ozellikle oyunu cok rahatlatti.Birkac hata yapti ama artılari daha fazlaydi.Murat yildirim on liberonun onunde çok iyi oynadi iyi mucadele etti. Sefa biraz daha akillica biraz daha sağlamci oynasaydi bu maç daha rahat olurdu. Turgut yine bildiğimiz turgut.Etkisiz eleman! Burhanda iyi değildi ama birseyler yapmak icin gayret gosterdi.Oktay delibalta ne yapacaği belli olmuyor.Rakip takim icin herzaman tehlikeli oyuncu.Tek dezavantaji topu ayağinda fazla tutuyor.Bunu azaltirsa harika olacak.

Defansta bence kenan - gokhan  yerine Kenan - Turgay eslesmesi olmali.Çunku turgay gokhandan daha dengeli ve kenan la uyumlular. Daha fazla guven veriyorlar.

Hasan Hasan :):)  Taraftarda muhtesemdi.

kaptan 55

rahat bi nefes aldık hepsinden önemlisi staddan köprüden yukarıya kadar her aracın kornalarına basarak galibiyeti kutlaması bana eski günlerimizi hatırlattı

Yalnızca BİZ

55.hakan

volkan son dakikada sakarya maçında attığı golün aynısını atacaktı ama olmadı hakem takdir haklarını hep onlardan yana kullandı sefa'nın ilk dakikalarda attığı şut girseydi daha rahat oynayacaktık neyse şimdi önümüze bakalım bir maç daha alıp rahatlamalıyız

özkan

furkan5534

**KaR6**

staddaydım diyorum baska da bişe demiyorum.. gerisini resimler ve arkadaslara bırakıyorum
:P 8) ;D  :) ;) ;D 8) :P :-*

Akyol

Recep

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Nisan 2009, 22:52:45
staddaydım diyorum baska da bişe demiyorum.. gerisini resimler ve arkadaslara bırakıyorum
grup istanbul farkıyla bizim olduğumuz yerde yenilgi haram :) :)

Sempatik Bengülü

süper bir akşam süper bir maç iyi bir galibiyet kasımpaşa maçında görüşmek üzere ;)

serdaryavuz

şimdi geldim bende maçtan futbolcularımız iyi oynadılar görevlerini yaptılar futbolcuları desteklememiz gerekiyo lütfen olumlu konuşalım.Takımımız seneye inşaallah süper ligde bu destekle çıkmamız lazım birlik olup

maviay55

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Nisan 2009, 22:52:45

Kadeşime bak benim.
Helal olsun dedğini yaptın, aldırdın maçı.
Samsuni'den açıklama bekliyoruz, uğuruna inanması lazım artık.

SamsunluReis

buyrun golümüzz fazla net değill ama şimdilikk bunla idaree edinn bukdarını çekebildim başkalarıı net birr video koyarlar heralde ;)

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunspor/862926