PFDK Kararları - İlk haftadan ilk ceza

Başlatan Sadece Samsunspor, 04 Eylül 2008, 22:33:27

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

04 Eylül 2008, 22:33:27 Son düzenlenme: 04 Eylül 2008, 22:35:27 SADECE SAMSUNSPOR
AlıntıSAMSUNSPOR Kulübünün 31.08.2008 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - KAYSERİ ERCİYESSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, akreditasyon kartı olmayan kişilerin soyunma odasında ve yeşil zeminde yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 2.500.-YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Geçen senede bu yüzden dolayı çok ceza yemiştik nasıl kart olmadan giriyorlar anlamıyorum

**KaR6**

ben değilim valla sahada gezen artık, bıraktım o işleri ;D

şaka bi yana, parayı kolay bulamıyoruz ama çok kolay kaybediyoruz, dikkatli olmak lazım..

gozgoz yýlmaz

04 Eylül 2008, 22:43:47 #2 Son düzenlenme: 04 Eylül 2008, 23:02:46 samsuni
Kimler gezmişse paralar onlardan tahsil edilsin...

Benim de soyunma odasına giresim vardı maçtan sonra ama tuttum kendimi, herkes tutsun birader.

mehmet yılmaz

Eğer küfürden dolayı ceza yeseydik para tahsil edilecek isimleri sıralıyorum

1- samsuni  :(
2- kar6  ::)
3- veis
4- veisin halaoğlu
5- recep55
6- kerem55  ;D
7- atakum_55

diğerlerinden emin değilim, pek duyamadım o hengamede.

Ama sahaya girmekten ceza yemişiz. gozgoz'un dediği mantıklı giren ödesin valla.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Eylül 2008, 22:49:09

3- veis
4- veisin halaoğlu
5- recep55
6- kerem55  ;D
7- atakum_55

Ama sahaya girmekten ceza yemişiz. gozgoz'un dediği mantıklı giren ödesin valla.

gençlere kötü örnek olma abi :P

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Eylül 2008, 22:49:09

3- veis
4- veisin halaoğlu
5- recep55
6- kerem55  ;D
7- atakum_55

bende duydum ya bu arkadaşlar küfür ediyorlardı samsuni
pamuk eller cebe
birde Kar6 telefonla ikide bir saha içine müdahele ediyor du
onun parmağı var bu işlerde

mehmet yılmaz

@tuğberk

bizimkisi "domatesin çekirdeği sapsarı
adem dursun dünyanın şapşalı" şeklinde gayet masumane ifadelerdi.

@recep55
Abi gözlemci senin eski Galatasaraylı Hayrettin ile ilgili söylediklerini tutanak tutturmuş. TFF'nin resmi sitesinde yayınlayacaklarmış. Büyük ceza geliyormuş valla.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Eylül 2008, 22:55:59
@tuğberk

bizimkisi "domatesin çekirdeği sapsarı
adem dursun dünyanın şapşalı" şeklinde gayet masumane ifadelerdi.

@recep55
Abi gözlemci senin eski Galatasaraylı Hayrettin ile ilgili söylediklerini tutanak tutturmuş. TFF'nin resmi sitesinde yayınlayacaklarmış. Büyük ceza geliyormuş valla.

kafiye çok güzel olmuş :)

Recep

ben erayın kulaklarını daha çok çınlatım galiba
hayrettin tezahuratıda turgut sayesinde oldu

mehmet yılmaz

Samsunspor sevgisi böyle birşey demek ki. Normal hayatında aklı başında, kariyer sahibi, beyefendi insanlar, statta transformasyona uğruyor adeta.

Eve geldim, ses kısılmış, yüzüm gülüyor, gecenin bir vakti... Stattaki halimi düşünüyorum, gol olmuş, 8-10 kişi, kim golün sevinciyle kimin üstüne atlamış belli değil. Bitmeyen uzatmalarda titreyen dizlerim, yanlış kalkan bayrakta ya da rakibin bir terbiyesizliğinde normal zamanda bana ait olmayan cümleler sarf edişim vs.

Ama Samsunspor'un başarısı herşeye değiyor işte...

Bu arada ben de giren ödesin parayı diyorum. 2.500 lira az değil ki, bir altın adam valla.

HaSaNCaN

Kadir ÇELEBİ

Bir beşiktaş maçında tribunden izliyorum beşiktaş penaltı kullanıcak rakip taraftarın biriyle goz goze geldim bu sırada iki elini yana açmış yana ileri geri oynatıp hareket yapıyor bende ona yapıyorum istem dışı penaltıyı şifo mehmet kaçırınca ben dahada bi ateşlendim parmaklıklara kadar gidip bana hareket yapan adama birşeyler soyluyorum.... polis beni joplamaya başlıyınca kendime geldim :))

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Eylül 2008, 23:07:14
Samsunspor sevgisi böyle birşey demek ki. Normal hayatında aklı başında, kariyer sahibi, beyefendi insanlar, statta transformasyona uğruyor adeta.

Eve geldim, ses kısılmış, yüzüm gülüyor, gecenin bir vakti... Stattaki halimi düşünüyorum, gol olmuş, 8-10 kişi, kim golün sevinciyle kimin üstüne atlamış belli değil. Bitmeyen uzatmalarda titreyen dizlerim, yanlış kalkan bayrakta ya da rakibin bir terbiyesizliğinde normal zamanda bana ait olmayan cümleler sarf edişim vs.

Ama Samsunspor'un başarısı herşeye değiyor işte...

Bu arada ben de giren ödesin parayı diyorum. 2.500 lira az değil ki, bir altın adam valla.

sahadaki altın adamı arıyoruz arkadaşlar ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 04 Eylül 2008, 23:12:50
Bir beşiktaş maçında tribunden izliyorum beşiktaş penaltı kullanıcak rakip taraftarın biriyle goz goze geldim bu sırada iki elini yana açmış yana ileri geri oynatıp hareket yapıyor bende ona yapıyorum istem dışı penaltıyı şifo mehmet kaçırınca ben dahada bi ateşlendim parmaklıklara kadar gidip bana hareket yapan adama birşeyler soyluyorum.... polis beni joplamaya başlıyınca kendime geldim :))

Yahu ne fanatikler varmış aramızda. Al işte aklı başında adamlardan birisi de bu kardeimizdir ama Samsunspor normal bir takım değil ki taraftarı normal olsun.

Rahmetli Timofte'nin tabiriyle "bu da delirdi!" Öyle derdi o... Samsunspor'u tutmak biraz da deliliktir çünkü.

eLLis

04 Eylül 2008, 23:17:01 #14 Son düzenlenme: 04 Eylül 2008, 23:18:54 eLLis
2.5 bin tl veren altın adamsa 2.5 bin tl nin gitmesine sebeb olan ne adamdır?  ???  :)