Bank Asya 1.Lig 1.Hafta | Samsunspor'umuz - Erciyesspor: 2-1

Başlatan kaan, 28 Temmuz 2008, 13:29:55

« önceki - sonraki »

red_white

can mı :S ya adamlar sadece canın olduğu kanattan geldi bir tane top kesemedi biz kafayı yedik

deli 55

adamlar canın oynadığı kanattan daha fazla gelmiş olabilr ama can gerçekten diğer oyuncalar gibi harika mücadele etti.

edmontdante

Alıntı yapılan: red_white - 31 Ağustos 2008, 23:33:45
can mı :S ya adamlar sadece canın olduğu kanattan geldi bir tane top kesemedi biz kafayı yedik

Canın kanadında oynayan İlhan çok etkili bir adam.Geçen sezon bizi burada yendiklerinde tek başına yine o kanattan maçı almıştı.Canın bugün kötü olduğunu kabul ediyorum ama hücuma çok destek verse durumu dahada kötü olurdu

kuzey55

takım genel itibaryie tv den gördündüğü kadarıyla çok iyiydi can ve eray hatalarıyal biraz sırıtsada yine de iyi mücadele ettiler.muhteşem bir maç oldu.stad biraz boş göründü fakat ses çok iyi geldi şu gruplar bir olsaydı inanın o sahadan rakip takım puan alamaz ama olmuyor.haftaya gümbür gümbür kartaldayız...

son olarak bizi utandıran hocayı ve futbolcuları tebrik ediyorum...

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: deli 55 - 31 Ağustos 2008, 23:35:43
Samsunspor'dan Süper Başlangıç 2-1

Bank Asya 1. Lig'de Samsunspor, kendi sahasında karşılaştığı Kayseri Erciyesspor'u 2-1 mağlup etmeyi başardı. Kırmızı-beyazlı ekibin iki golünü de Burhan kaydetti.

MAÇTAN DAKİKALAR

9. dakikada Turgut'un sağdan yaptığı ortada Turan topu ceza sahası içinde elle kesince hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi. Atışı kullanan Serkan'ın vuruşunda top kaleciden döndü. Dönen topu bomboş pozisyonda Burhan auta attı.

66. dakikada Zafer'in ortasında Burhan topu kafayla aşırdı. Turgut altı pastan topu bomboş pozisyonda kafayla üstten auta attı.

68. dakikada Sercan'ın ara pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Burhan, plase bir vuruşla topu filelere gönderdi. 1-0

70. dakikada İlhan'ın kullandığı serbest atışta top, Samsunspor kalesinin üst direğinden geri geldi.

78. dakikada sağ kanattan Volkan'ın ceza sahasına yerden gönderdiği topa Burhan dokundu. 2-0

80. dakikada köşe atışından gelen topa Kemal Dulda iyi yükseldi ve kafayla farkı 1'e indirdi. 2-1

STAT: 19 Mayıs

HAKEMLER: Taner Gizlenci **, Birol Güldane **, Emre Suna **

SAMSUNSPOR: Eray * , Veysel **, Hakan **, Kenan ****, Can ** - Sefa ***, Turgut ** (Volkan dk.74 ** ), Zafer **, Sercan **** (Murat dk. 87 ?) - Serkan **** (Gökhan dk. 90 ?), Burhan **** 

YEDEKLER: Emre, Turgay, Oktay, Ömür,

TEKNİK DİREKTÖR: Hayrettin Gümüşdağ

KAYSERİ ERCİYESSPOR: Kaya ** - Turan **, Kemal Dulda ***, Adem **, Hüseyin ** - İlhan ***, Evren ** (Ramazan dk. 63 *), Ali * (Taylan dk. 46 ** ), Kemal Okyay ** (Ali Aliyev dk.74 *) - Köksal **, Kenan **

YEDEKLER: Ali Türkan, Fatih, Ümit, Severin

TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Bulut

GOLLER: Burhan dk. (68-78) Kemal dk.(80)
SARI KARTLAR: Can, Hakan, Kenan (Samsunspor), Turan, Ali, Ramazan (Kayseri Erciyesspor)

http://www.bankasyabirincilig.com.tr/NewsDetail.aspx?NewsID=1173

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 31 Ağustos 2008, 14:19:45
Yok ya onlar iki otobüs geldiler. Birisi takım otobüsü, öbürü de genç takım otobüsü. :)
Yahu, nereye 3 otobüs geliyorlarmış? Atış serbest. Taş çatlasa münferitten 5-10 kişi olur.

Hadi lan Hayrettin, şaşırt bizi. utanalım ve diyelim ki, "helal olsun hocaya, saat gibi takım yapmış."

Birincisi tam 88 otobüs gelen Erciyes taraftarı karşısında küçük dilimi yuttum, sanal alemde atış serbest.

İkincisi Hayrettin bizi utandırdın ama o Turgut'u oyunda tutup Volkan'ı alamamanı nasıl izah edeceğiz bilmiyorum.

Bir de üçüncüsü var, o kadar mutluyum ki, avuç içi kadar mutluluk yetiyor bize. Statta şampiyon samsun diye bağırılıca ağlayacaktım nerdeyse.

Kırmızı
Beyaz
Şampiyon
Samsun

( Ama kaleci, sol bek ve stoperli Samsun )

O.YILMAZ

Mücadele yönünden oldukça iyiydik. Ama gol pozisyonu zenginliğimiz yoktu. Kalecimiz Eray dışında bütün futbolcular iyi mücadele etti diyebilirim. Kazanmak güzel  :)

Sadece Samsunspor

maço

o degılde 67 numaralı oyuncu kım arkadaslar aman uzak durmak lazım ondan

Sadece Samsunspor

arkadaşlar fotolara iyi bakın hep futbolcularımızın formalarından çekiyorlar ama biz ölümüne oynadık ve 2-1 kazandık hemde hakeme rağmen

Atakumlu

Alıntı yapılan: camakf_55 - 31 Ağustos 2008, 23:47:31
o degılde 67 numaralı oyuncu kım arkadaslar aman uzak durmak lazım ondan

67 volkan cekic 2. golun asistini yapan cocuk

maço

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 31 Ağustos 2008, 23:50:52
67 volkan cekic 2. golun asistini yapan cocuk

farketmez bana kazma gıbı geldı o adam pek tutmadım :D

edmontdante

Turgut'u eleştiriyoruz ama adam kanat oynadı bugün.Hemen hemen tüm ataklarımız sağdan gelişti Celil'in yokluğunda.Hal böyle olunca sürekli oyunun içinde kaldı çocuk ileri geri derken bitti.Sakatlandığı pozisyonda topu kornere attığına tam aut çizgisine kadar rakibin peşinden geldi.İşi çok zordu.Ayrıca bir futbolcu için alışkın olmadığı mevkilerde oynamak çok zor oranın oyuncusundan daha fazla enerji harcıyor işi bilmediği için.

Bence Turgut biraz daha kendine güvenmeli ,başka şeyler denemeli özellikle rakibin üzerine teke tek gittiği pozisyonlarda.Sürekli topu sağa taca doğru açıp  kendini öldürüyor arada sırada b planına geçip içeri katetmeli

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: camakf_55 - 31 Ağustos 2008, 23:54:15
farketmez bana kazma gıbı geldı o adam pek tutmadım :D

yok abi adam asist yaptı ve çokda hızlı koşuyor - ayrıca gelen bir topuda çok iyi indirdi

HaSaNCaN