Ara transferde (2007/08) kimler alınmalı ?

Başlatan ali ihsan, 12 Kasım 2007, 00:35:51

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

İsmi geçen 4 oyuncu içersinde alınabilecek tek oyuncu Musa Kuş'tur. O da uzun bir sakatlıktan çıktı ve son durumunu bilmiyoruz. Harun Sivas'ta 3. kaleci, Cem Yanık tescilli bir kazma, Elazığ ve Sakarya'dan biliyoruz... Özgür Karakaya Ordu ve Kocaeli'nin eski forveti; Yücel İldiz'in eski talebesi, vasat bir oyuncu. Cem Yanık ve Özgür ancak Gazi Belediyespor'da oynayabilir.

İhtiyacımız olan oyuncu tipi Evren Nuri Turhan tarzında. Orta sahada top yapabilecek, derinlemesine paslar atabilecek ve uzaktan etkili şut çıkarabilecek bir isim lazım bize.

Kaleci Özden iyi bir isim, Zafer Özgültekin ya da Fevzi Tuncay da düşünülebilir.

samsunmania

Arkadaşlar bence de Özgür çok yeterli bir forvet değil ama müthiş hırslı ve gol pası da verebiliyor.Son vuruşları yetersiz.Harun 3.kaleci ama kumaşı iyi.En azından M.Bölükbaşı'ndan 3 gömlek daha iyi.Özden bize gelmez daha doğrusu maddi gücümüz yetmez. Musa Kuş çok yerinde transfer olur. Ama krdeşim Samsuni'nin saptaması doğru.Top yapan ortasaha ihtiyacımız var.Herhalde teknik heyet de bizim kadar bunun farkındadır inşallah.Kasımpaşa Yasin'i bırakmış.Bir de İstanbul'dan Kenan çok iyi olur diye düşünüyorum.

furkan88

arkadaşlar atladığınız bir şey var.4 futbolcuyada bonservis ücreti verilmeyecek.şimdi eleştirirken daha dikkatli olursunuz.daha dün daha topçuların parasını veremiyoz transferi nası yapcaz diyodunuz şimdi de beğenmiyonuz.biraz da olumlu baksak diyorum.çünkü bizim için herşeyi yapan bir yönetim var.

edmontdante

Kaleci HARUN fena kaleci değil.Geçen sezon  bir maçını izlemiştim.Ama net hatırlamıyorum.Ama dikkatimi çekmişti.Arkadaşların dedikleri doğru en son ne zaman maç oynamış diye.

Özgür aslında geçen sezonda gündemdeydi.Kocaeli'deyken.Çok etkili bir adam değil .

Musa KUŞ'a ise zaten uyuz oluyorum.Antipatik bir isim.Kısa süreli  çözüm olabilir aradığımız da bu şimdilik.Ama SAMSUNİ'nin dediği gibi sakatlık düşündürüyor.

Cem YANIK fırsatcı .Ama tarışılır bir isim.

furkan88

musa kuş geçen sene  ligi ilk 7 de bitiren sivasta 11 de oynuyodu.sağ açıkta.cem yanık stoper zaten kenan hakkı emre ye alternatif olarak alındı.harun a gelince tanınmamış olabilir ama volkanın fenere kartaldan gittiğinide unutmayalım.özgürde serkan ve canerin sakatlığında forvette sırıtmayacak bi oyuncu.eğer bu transferler gerçekleşirse bu yönetime bi kez daha helal olsun.

mctlçy

bu oyuncularla ilgili kesin bilgiler olduktan snra yazalım arkadaşlar birisi ceme defans diğeri forvet yazmış lütfen internetten bakıp yazalım bişeler yada bilmiorsak susalım yazma zorunlulupumz yok!!

jean

dun umutsuzduk bugun 4 oyuncu aliyoz allahin isine bak inslalah olumlu seyelr olur

furkan88

mclty kardeş çok haklısın.ben cem yanık ı cem kargın la karıştırdım.cem yanık forvet,forvet arkası oynuyor.bizim geçen seneki erol gibi.tabi alırsak inşallah onun gibi çıkmaz.alırsak oyun kurucu boşluğunu doldurmuş oluruz.

cem 55

bende alınması muhtemel isimlerin cok kötü oyuncular olmadıgı bonservis ücretide ödemeden alabilmemiz halinde transferlerin bize kadroda rekabet ortamı kazandıracagından faydalı olacagı kanısındayım.özgürü kocaelide oynarken samsunlu olmasından dolayı takip ediyordum ben su anda serkan ve canerin alternatifi olan kemal akbaba dan cok daha iyi oyuncu oldugunu düsünüyorum kontra ataga yatkın bi oyuncu hızlı ama son vurusları eksik alternatif olarak iyi transfer olur musa kus gecen sene sivas ta cok iyi maclar cıkartmıstı sag tarafta oynuyo ve adı gecen isimler arasında kanımca en iyisi bu oyuncu cem yanık hakkında forvet mevkinde oynadıgını biliyorum samsuninin futbol bilgisine cok güvenırım ama cem yanık hakkındaki tescilli kazma yorumuna katılmıyorum hava toplarında etkili iyi niyetle mücadele eden kapasitesi sınırlı olmasına ragmen savasan bi oyuncu harun hakkında ise hiç bi bilgim yok son olarak bende evren transferinin kesinlikle gerceklestirmemiz gereken bi transfer oldugunu düsünüyorum.

salihcakir

ben de musa'nın ve kaleci Harun'un bir kaç maçında göze battıklarını hatırlıyorum. eğer sakatlık gibi bir problemi yoksa Musa'nın faydalı olabileceği görüşüne katılıyorum. Harun'un da şu anki kalecilerimizden kötü olmasına da ihtimal vermiyorum.

Cem ve Özgür ile alakalı ise bir bilgim yok. En azından şu şartlarda iyi alternatifler olabilecekleri de rahatlıkla söylenebilir.

mehmet yılmaz

Türkiye Liglerini takip eden birisi olarak pek çok futbolcu hakkında bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum.
@Cem55 kardeşim,
Cem Yanık forvettir, geçen sezon ara transferde Sakaryaspor'a gitti, saç baş yoldurmaktan başka bir işe yaramadı. bak istatistikleri şu.

Cem Yanık 1977 doğumlu
Kartal, Maltepe, D.Bakır, Elazığ, Ankara, Sakarya ve Dardanel'de oynadı. Bu sezon sadece 6 maçta oynayabildi ve gol atamadı. Geçen sezon boyunca da Ankaraspor ve Sakarya'da bir gol dahi atamadı. Son golünü ekim 2005'te d.bakırda oynarken atmış...

134 Süper Lig maçında sadece 9 gol atabilmiş.

Musa Kuş
1978 kars doğumlu
istabulspor, sivasspor ve denizlispor formaları giymiş süper ligde. ortasahada kanat oyucusu, iyi bir oyuncu ama sakatlığı atlamamış olabilir. en son denizli-sivas maçına kaptan çıkmıştı ama ilk devre sakatlanuıp çıkmak zorunda kaldı.

Kaleci Harun Avgın
1981 g.antep doğumlu
antep ve antep bld. de oynadı. Bu sezon hiç forma giyemedi. Petkoviç ve Akın'ın yedeği. süper ligde sadece 5 maç oynamış.

özgür karakaya
1978 Samsun doğumlu. ( Bunu yeni öğrendim işte... kanım kaynadı valla :) eğer samsunluluk şuuru olan biriyse faydalı olabilir. )
canlı olarak da seyrettim birkaç kez. mücadele ediyor  lig a'da kocaeli'de 2 sezonda 17, KSK'de bu sezon 4 gol atmış. alternatif olabilir. Cem Yanık değil de Özgür olabilir!

Ama daha önce de dediğim gibi bize şut atacak. top yapacak, araya pas atacak adam lazım.

yine de cem yanık dışındakiler değerlendirilebilecek isimler.

Ayrıca ismi geçen futbolcularla ilgili olumsuz görüş belitince yönetime köstek mi olmuş oluyoruz? Ne alakası var? Biz bu yönetimi her şartta destekliyoruz. Burası bir taraftar platformu ve elbette fikrimizi yazacağız.  Yanılabiliriz de. Kaldı ki, daha önce yanıldığımız noktalar da oldu.

King Of The North

Samsunspor yönetimi ve teknik kadro sanırım tecrübeli futbolcu peşindeler ama bana kalırsa adı geçenlerin alayı 30 yaş civarında bize faydası olur mu olmaz mı bakacaz artık zaman gösterecek.Sorunsuz ve genç futbolculara yönelirsek bizim açımızdan daha iyi olacak sanırım.

erkan55

Alıntıbize top yapacak, araya pas atacak adam lazım.

samsuni bu yorumuna özellikle katiliyorum cem yaniki bende biraz arastidim ve böyle bir özellige sahip olmadigini ögrendim
ayrica bize direkt oyniyacak adamalr lazim özgür´ün canerden daha iyi oldugunu söyleyemem bize caneri yedege itecek bir adam lazim mesela sadi,cem demir(orduspor ile yollarini ayirdi)veya mehmet sen.
haruna gelince onun yerine daha iyi kaleciler bulunabilirdi(yönetimi elestirme gibi bir niyetim yok :wink: )mesela fevzi,zafer, özden veya genclerbirliginden ayrilan gökhan tokgöz.

erkan55

AlıntıSamsun düğmeye bastı
Samsunspor'un, ikinci yarı hazırlıkları için bugün Antalya'ya gideceği açıklanırken, yönetim transfer için harekete geçti ve 4 futbolcuyla prensip anlaşmasına vardı. Kırmızı-Beyazlı kulübün, Sivasspor'un yedek kalecisi Harun Avgın, Dardanelspor'dan Cem Yanık, Denizlispor'dan Musa Kuş ve Karşıyaka'dan Özgür Karakaya ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç aldığı belirtildi. Teknik direktör Yücel İldiz'in ayrıca eski öğrencisi Rizeli Şadi'yi istediği ifade edildi.

ozkan17

ya samsunspor demek tam bir riziko demek..bı gun bakmısın hersey bembeyaz..obur gun bakmıssın simsiyah..anlamadım ben bu gidişi ya..

Daha ıkı gun once para yok transfer yok kam yok maaslar odenemıyodu..sımdılerde ıse kampada gıdıyoz transferde yapıyoz..bu karmasıklık nerden gelıyo acaba beyler..

Transfer konusundada kaleci,on numara,bır forvet ve ir sag kanat yeterli gorusundeyım..(Tabi her seferki yağtıgımız hatayı yapmayız ınsallah mılletın gozden cıkardıgı artıkları alırsak hemde as olarak deıl yedek olarak alırsak verdıgımız su zor durumdakı paralarada yaık olur :cry: ..)