Gekas, Ekhigo ve Zenke Errea'da Forma İmza Programı

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Şubat 2012, 19:41:50

« önceki - sonraki »

Serkan

oha ben ilk mesajı okuduğumda makara yapıyorsunuz sandım ama ciddi ciddi böle düşünenler varmış...

Bu takımda ona imza günü düzenlendi ben küstüm oynamıyorum diyen topçu varsa onun ***...

ahmetsefa55

ben ımza gununun cok akıllıca bır ıs oldugunu dusunuyorum.
cok da yararlı olmustur bana kalırsa.

ancak takımda adım gıbı emınım kı ekıgho nun zenke nın orada ne ısı var benım orada olmam lazımdı ;
gibi amatorce zıhnıyette topcularımız vardır.
sonucta profesyonel zihniyete sahip olsalar bırazcık hoca gazıyla , taraftar gazıyla değil de ,
ben bu klubun ıscısıyım aldıgım parayı sonuna kadar haketmelıyım dıye dusunerek oynarlardı macları..

**KaR6**

dergi çıkarsa kesin küme düştük demek ki, gekasla roportaj, ertugrul ve kemalle söyleşi var, antep maçına yatacak butun takım..

AntZ

Sonuca bakarak yanlış zamandı, doğru zamandı gibi yorumlarda bulunmak, suçlu bulmak çok kolay. Bu mantıkla eminim ki FB maçı kaybedilseydi baş nedenlerden biri kareografi olurdu.

Ayrıca çocukça takıntı yapabilecek 2 futbolcu var, onlarda oradaydı zaten. Diğer futbolcularda bu iki futbolcumuzu bizden iyi tanıyor...

maraton

yok abi hakketten bi s..... gidin başka bişey demiyorum yuh diyorum oha diyorum.. bi bokta emeğiniz yok, bir çorbada tuzunuz yok anca eleştirin ... siz adamı,kulüpten,camiadan soğutursunuz.... yuh...
hocadan, genel koordinatörden,başkandan, yöneticiden iyi biliyonuz ya, senelerdir olaylar olaylar hep icraatsınız ya.. yok deve ya.. buna bile laf söylendi ya biz düşelim aga, ben çok inanıyorum aramızda hala çoooook çift takımlı var bizim gibi gönül gözünden göremiyorlar bu işi,anca klavyeden sallıyorlar.. valla siteye girdim girmez olaydım yuhhh.. kim üstüne alınıyorsa hemen daha yaralı bir organizasyona imza atsın da bizde ona sallayalım..