Olmaz Olsun...

Başlatan kalptenþimþek, 13 Şubat 2012, 01:03:46

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

olmaz olsunOlmaz olsun cüzdanımda milyonlar
Kalbimde sevgin oldukça
Zenginlik, mal, mülk, para neye yarar
Yanımda sen olmayınca

5trawberry

Ah bu takım bir de Türkiye Süper Ligi Şampiyonu olsa, yakarız ulan bu gezegeni yakar yakar yakar!

5trawberry

Alıntı yapılan: kaan - 13 Şubat 2012, 01:25:42
Abi eline emeğine sağlık kim söylüyor gökselde değil sezen aksuda değil?

Ziynet Sali

Cheregi

Siteye sızmış bir TS taraftarı olarak seni topuğundan vurmak istiyorum  >:(  Oh, mağlup oldular, puan farkıda açıldı, tam millet umudunu kaybedecek derken zart diye çıkıp yok "Feneri yeneceğiz çünkü", yok 3 te 3 yapacağız, pat diye arkasından klipler, Hitler, Sirtaki... Yeter be yeter, nasıl yıkılacaksınız kardeşim siz?  >:( :kafa: :x(( :suslen: Atatürk'te Trabzon'a çıkacakken aklını çelmişsiniz zaten, ben senden şüpheleniyorum  :suslen:

Eline sağlık üstat şahane olmuş  :ok :)

ahmetsefa55

oha ya deli gibi kareografiler yapmışız yanlız  :)

emeğe saygı duyarım ama bızımkılerı hatırladıgım zaman gs karabuk ts vs kareolarını begenmem mumkun degıl.

emeği geçenlere bir kez daha teşekkürler.

video içinde kalptenşimşek abimize teşekkürler  :-*

masbene

çok güzel bir mix olmuş. emeğinize sağlık

**KaR6**

şunu facebooka filan yuklemek mumkun değil midir ki?

twitter

videoya tıklayın utube gelir karşınıza orada share var
ben yüklemedimde olur herhalde

**KaR6**

o şekilde değil, yutub açılmıyo hala bende inatla da o yuzden dedim, facebook olması şart değil dailymotion filan da olur.

brigand

Mustafa daha önce Youtube'a girebilmek için bir program kullanmışmıydın? Ya da bazı yayınları izleyebilmek için şifre kırıcı tarzı programlar oluyor bunlardan birini. Çünkü ilk zamanlar bende giremedim. Daha sonra bir yerden okudum bunu sildim temizledim daha hiç sorun yaşamadım.

Sercan

mustafa etiketledim seni ;)

**KaR6**

Alıntı yapılan: brigand - 13 Şubat 2012, 15:27:10
Mustafa daha önce Youtube'a girebilmek için bir program kullanmışmıydın? Ya da bazı yayınları izleyebilmek için şifre kırıcı tarzı programlar oluyor bunlardan birini. Çünkü ilk zamanlar bende giremedim. Daha sonra bir yerden okudum bunu sildim temizledim daha hiç sorun yaşamadım.

muhtemelen ondan kardeşim ama bulamadım ne yüklediğimi, dns filan da değiştim bana mısın demiyo..

izledim kardeşim, teşekkür ederim, ferhat abi çok iyi olmuş cidden ayrıca..

mehmet yılmaz

Bu sezon bizim için sıkıntılı geçiyor diyoruz ama buna rağmen geriye dönüp bakınca Ekhigo'nun GS'ye golleri, Gekas'ın Feneri üçlemesi, Ergün Teber'in TS'ye golü, Murat'ın BJK'yi çizmesi gibi enstantanelerimiz var. Bu takım düşmemeli, bu taraftarı zikretmiyorum bile...  >l< >l< >l< >l<

minci

Sevgili KALPTENŞİMŞEK yapmış olduğun muhteşem eserini tüm ailece gözlerimiz dolarak izledik. Eşim, çocuklarım ve ben sana gönülden teşekkür ediyoruz. >l< >l< >l<

melihözkan

cok guzell olmus ellınıze saglık